Від ранку суботи,12 листопада, на дороги Шосткинської громади вийшла снігоприбиральна техніка, аби розчистити автошляхи. Проводилася робота по посипанню протиожеледною сумішшю. Роботи тривають. Про це відзвітували комунальники у ході апаратної наради при міському голові.
У зв’язку з погіршенням погодних умов, Управління економіки Шосткинської міської ради опрацювало з перевізниками питання дотримання вимог безпеки дорожнього руху під час перевезення. Уважними закликають бути і пасажирів.
Детальніше – у сюжеті ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.