У травні соцмережі підірвав пост про лаванду у Шостці на вулиці Знаменській. Випадкові перехожі сфотографували, як кущі благородної рослини висаджують у бур’ян. Це питання підіймали навіть під час сесії міськради. Чому лаванду висадили саме в такі умови розповіла підрядниця робіт Наталія Ричкова.
Благоустрій, Відео, Офіційно, ТРК "Акцент"
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.