Події, Суспільство

Начальник Сумської ОВА Володимир Артюх доручив створити у громадах перспективні плани щодо подальшого відновлення та облаштування захисних споруд

Начальник Сумської ОВА Володимир Артюх доручив створити у громадах перспективні плани щодо подальшого відновлення та облаштування захисних споруд. Про це повідомляє Сумська ОВА.

Як наголосив очільник Сумщини, упродовж двох останніх місяців в області вдалося додатково облаштувати 270 укриттів. На Конотопщині Новослобідська та Попівська громади забезпечили стовідсотково своїх мешканців укриттями. Проте, в Сумському та Шосткинському районі цей показник менший ніж у решті.

Щоб дана динаміка з нарощення кількості і ємності споруд цивільного захисту не спадала, і щоб забезпечити стовідсоткове укриття жителів області, необхідно мати чіткий план на перспективу. Для цього слід проаналізувати поточну ситуацію і визначити подальші кроки за рахунок яких об’єктів і в які терміни громади можуть збільшити потужності захисного фонду – чи це буде нове будівництво, чи відновлення чи реконструкція. Питання безпеки та завдання Президента України Володимира Зеленського з порядку денного та контролю не знімаємо, – поставив завдання Володимир Артюх.

Коментувати