102, Події

Намагаючись продати через сайт оголошень квадрокоптер, мешканка Шосткинського району стала жертвою он-лайн аферистки

Намагаючись продати через відомий сайт оголошень квадрокоптер, глухівчанка перейшла на запропонований «покупцем» фейковий сайт, де ввівши дані своєї банківської картки, втратила власні кошти, повідомляє Шосткинське районне управління поліції.

До поліції з заявою про шахрайство звернулася 31-річна жителька Глухова. Жінка розповіла – розмістила на відомому сайті оголошення про продаж квадрокоптера. Пізніше в месенджер їй надійшло повідомлення від потенційного покупця, яка хотіла придбати товар. Остання запропонував глухівчанці скористатися послугою «безпечна доставка» і надіслала їй, нібито, відповідне посилання. Перейшовши за ним, заявниця ввела там данні своєї банківської картки: номер, строк дії та cvv-код. Пізніше з’ясувалося, що замість надходження грошей на її рахунок, як запевняла «покупець», звідти зникло 1 004 гривні.

У поліції за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого проводяться заходи щодо встановлення особи аферистки. Правоохоронці звертаються до громадян з проханням користуватися виключно перевіреними інтернет – ресурсами, і не переходити за посиланням, які занадто настійливо пропонують невідомі особи. Крім того, не робіть передоплату за замовлений в Інтернеті товар, а розраховуйтесь за нього виключно під час його отримання в логістичній компанії, попередньо перевіривши вміст посилки.

Головне фото – ілюстративне.

Коментувати