102, Події

Намагаючись орендувати квартиру у Шостці дівчина залишилась без грошей, і без вподобаного житла

З заявою про шахрайство у поліцію Шостки звернулася 24-річна місцева жителька. Вона розповіла, що знайшла на одному з Інтернет – ресурсів оголошення про здачу в довготривалу оренду квартири у Шостці. Передивившись фотографії пропонованої нерухомості, молода жінка зателефонувала автору оголошення для обговорення з ним умов угоди, повідомляє Шосткинське районне управління поліції.

Телефонний співрозмовник, який назвався власником квартири, попросив обов’язкову передоплату в сумі 3 700 гривень. Погодившись, дівчина перерахувала вказану суму, попередньо отримавши від нього фото паспорту та документи, нібито, на це житло. Пізніше автор оголошення знову зателефонував заявниці та попросив у неї ще 1 250 гривень, нібито, для сплати послуг юриста по оформленню договору оренди. Дівчина виконала і цю умову. Після вказаної фінансової операції «власник житла» перестав виходити з нею на зв’язок.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого ведуться пошуки афериста. Правоохоронці знову звертаються до громадян бути максимально обережними при здійсненні різного роду операцій через Інтернет. Не надсилайте передоплату за замовлений товар, за оренду житла тощо, а розраховуйтесь за нього під час отримання чи безпосередньої передачі ключів у випадку найму житла. Пам’ятайте, що чи не кожне друге он-лайн оголошення розміщується шахраями з метою заволодіння вашими коштами.

Коментувати