Молодша група фольклорного ансамблю”Любисток” Центру естетичного виховання на заняттях з музичного фольклору навчається стародавньому мистецтву писанкарства.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437521902_2312850238912873_688142358718975295_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439053657_2312855638912333_54899762185639510_n-896x1024.jpg)
“Цей вид рукоділля ми використовуємо як ефективний метод в STEM освіті. Використання писанкарства у STEM освіті сприяє розвитку ряду навичок, таких як: уважність до деталей, креативність у рішенні завдань, розвиток технічних навичок при використанні різних матеріалів та інструментів, сприяє збереженню та популяризації української культури та традицій серед молодого покоління”, – наголошує керівниця ансамблю”Любисток” Tatyana Stegaylo .
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437477135_2312850268912870_4230759545970791168_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439832173_2312850572246173_4543236411243350044_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439813493_2312855662245664_7433578377323407546_n-1-1024x576.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.