Ворожих скупчень, які могли б становити загрозу прориву кордону, чи наступу на Сумщину немає. Про ситуацію станом на сьогодні розповів Дмитро Лантушенко, начальник служби зв‘язків із громадскістю 117-ї бригади ТРО ЗСУ.
«Ми спостерігаємо певне перегрупування ворога. Але кількість броньованої техніки та особового складу загрозливих для наступу на Сумщину немає. Ситуація на кордоні є абсолютно контрольованою. Ми готові до будь-якого розвитку подій», – запевнив Лантушенко.
За словами військовослужбовця, найгарячішими напрямками залишаються: Велика Писарівка, Білопілля та північ Сумщини.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/фортспоруда-1024x553.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.