“Не можна казати, що вони намагаються зайти щоденно, але з певною періодичністю і наразі найбільше їх фіксується по Сумському напрямку”, – зазначив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко
Продовжується посилення оборонних можливостей та протидія спробам заходу російських ДРГ, – додав він.
Кілька днів тому прикордонники зафіксували спробу заходу ворожої ДРГ у кількості понад 10 осіб. Вони намагались замінувати прикордонні шляхи. Групу викрили, зав’язався стрілецький бій. Під тиском ворог відійшов за лінію кордону. З української сторони у цьому бою ніхто не загинув.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/ДРГ-2-1-1024x731.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.