Події, Суспільство

Міський голова Шостки повідомив про ситуацію з енергозабезпеченням у громаді

Шосткинська громада продовжує долати наслідки широкомасштабних повітряних обстрілів території України. Про це повідомив міський голова Микола Нога, 12 жовтня. Зокрема він зазначив, що забезпечується поставка хлібу та хлібобулочних виробів, щоденно розширюється перелік пунктів для зарядження мобільних телефонів.

  • Пункти з дизельними генераторами: центр естетичного виховання, БК «Юність», ЦКіД (кінотеатр), центральна бібліотека, парк «Зірка», будинок культури по вул. Бульварна (м-н Капсюль).
  • Пункти, що працюють за наявності електроенергії: всі школи та дитячі садки (крім ДНЗ № 29), центральна районна та дитяча лікарні, поліклініки № 1,2,3,4 та стоматологічна поліклініка, арт-центр, краєзнавчий музей, дитяча бібліотека, дитяча школа мистецтв і дитяча музична школа № 2 (Вінниця), ЖКО 32 м-н.

Міська влада та комунальні служби намагаються забезпечити безперебійне водопостачання, незважаючи на ряд об’єктивних труднощів.

На одному з водопідйомів працює резервна електростанція, яка здатна забезпечити мінімальні потреби в водопостачанні. Минулої ночі перепади напруги в електромережі спричинили аварійне відключення КНС та очисних споруд, – зазначив Микола Нога.

Очільник громади також підкреслив, що гострою залишається ситуація з енергозабезпеченням міста та громади.

На відміну від багатьох міст України, в Шостці відсутня об’єктивна технічна можливість включення електроенергії за графіком. Наступних декілька днів громада буду вимушена працювати в умовах значного дефіциту електроенергії. Робота по усуненню даної проблеми триває щогодини! Щиро дякую вам за розуміння та відповідальне ставлення до ситуації, яка склалася. Разом до ПЕРЕМОГИ, – зазначив Микола Нога.

Коментувати