Шосткинський міський голова Микола Нога повідомив, що за минулу добу було поранено кілька шосткинців, а один наш земляк загинув. Крім цього керманич громади зазначив, у місті поступово відновлюватиметься робота ліфтів. Микола Петович також пояснив чому частково відновлено вуличне освітлення. Про життя міста в умовах облоги – далі пряма мова.
Відео, Війна РФ проти України, Головне
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.