З грудня 2021 року відновлений рух пасажирських поїздів №783/784 та №777/778, сполученням Київ-Шостка-Київ. З початку 2022 року заселеність вагонів на даному напрямку складала від 42% до 89%. В окремі дні в потягу перевозиться 50-60 пасажирів. Виникла загроза зупинки курсування потягів, повідомляє на сторінці у Фейсбук міський голова Шостки Микола Нога.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/01/3f7c390f-9981-433e-a3b2-71dee68553f7-1024x768.jpg)
– Звертаємося до населення Шосткинської громади та прилеглих районів, користуватися найбільш надійним, безпечним, зручним та екологічно чистим видом транспорту! Чи буде продовжений рух потягів залежить від нас!, – написав Микола Нога.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/01/272231108_346148857511892_6540006366731577489_n.jpg)
На даний час міською владою, за підтримки Сумської обласної адміністрації, ведуться перемовини з керівництвом АТ «Укрзалізниця» та філії «Пасажирська кампанія». Продовження курсування регіональних поїздів можливо за умови зростання пасажиропотоку.
– За узгодженням з Філією «Пасажирська кампанія», можливі зміни графіку руху потягів. Ваші пропозиції щодо зміни часу відправлення потягу №783/784, який має найнижчий відсоток наповненості, надсилати на офіційний сайт міської ради.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.