Після того, як екоактивістами Шостки був наведений лад біля майданчику з сортування вторсировини, ємність почала активно наповнюватися знову. Контейнер, куди можна приносити сміття на вторинну переробку, стоїть за Універмагом, неподалік від відділення банку “Райф”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/контейнер-1024x461.jpg)
“Дякую Вам! Радимо й надалі приносити пластикові, металеві, алюмінієві скляні відходи до даного контейнера і навчайте діток сортуванню”, – йдеться у дописі одного з екоактивістів Олексій Ліфиренко.
Волонтери зветрають увагу, що батарейки та акумуляторні елементи треба обертати в пакет і вже потім опускати до контейнеру. А також, перед тим, як викинути пластикову пляшку, треба її зім’яти, щоб займали менше місця у контейнері.
“В подальшому, будемо регулярно забирати вторсировину з даного майданчику. Разом зробимо наше місто і планету чистішою”, – наголошують екоактивісти.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.