12 квітня відбулося засідання конгресу місцевих та регіональних влад, в якому взяли участь й міський голова Микола Нога та т.в.о. Шосткинської районної військової адміністрації Оксана Тарасюк.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437387578_122117524898255962_3894116581510700919_n.jpg)
Президент України Володимир Зеленський, під головуванням якого проходило засідання, виступив перед учасниками заходу. Він наголосив, що важливо обʼєднати зусилля органів влади різного рівня, а громадам – посилювати підтримку ЗСУ.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437392347_122117525096255962_6312355217040018492_n.jpg)
Основні питання стосувались протидії безпековим загрозам, організації подолання наслідків руйнування цивільної інфраструктури, функціонування об’єктів енергетичного комплексу та заходи з забезпечення стабільної роботи в умовах постійних ракетних обстрілів. Обговорили також питання нової урядової політики з підтримки вітчизняного виробництва та європейську інтеграцію України.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437381405_122117525120255962_7815886404389974931_n-1024x682.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.