Новини, Спорт, Суспільство

Молодіжний склад ФК “Шостка” зіграли з нічійним результатом з найсільнішою командою в регіоні, ДЮСШ м.Конотоп

Команда ФК “Шостка” зіграли з найсільнішою командою в регіоні, ДЮСШ м.Конотоп. Контрольна гра молодіжного складу шосткинських футболістів з одолітками ДЮСШ Конотопа проходила в рамках підготовки до обласних змагань, 21 травня, на стадіоні «Локомотив» у м. Конотоп.

Варто зазначити, що команда з Конотопа зайняла перше місце в своїй групі в Чемпіонаті України серед юнаків 2007 року народження та потрапили в плей-оф. Шосткинські футболісти в іграх такого рівня ніколи участі не брали.

Перший тайм пройшов в напруженій боротьбі, але конотопчани змогли відкрити рахунок ударом головою з флангової подачі. В другому таймі в одній з контратак Анікін Олександр з ФК Шостка зміг зрівняти рахунок.

Гра була дуже напруженою,але більше голів так і не було забито. Нічийний результат був закономірним – 1 : 1.

Для підготовки до сезону обласного Чемпіонату, молоді футболісти ФК “Шостка” запланували взяти участь в Чемпіонаті Конотопського району з футболу серед дорослих.