Команда ФК “Шостка” зіграли з найсільнішою командою в регіоні, ДЮСШ м.Конотоп. Контрольна гра молодіжного складу шосткинських футболістів з одолітками ДЮСШ Конотопа проходила в рамках підготовки до обласних змагань, 21 травня, на стадіоні «Локомотив» у м. Конотоп.
Варто зазначити, що команда з Конотопа зайняла перше місце в своїй групі в Чемпіонаті України серед юнаків 2007 року народження та потрапили в плей-оф. Шосткинські футболісти в іграх такого рівня ніколи участі не брали.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/444488683_122143165922227949_7167549747488716646_n-1024x768.jpg)
Перший тайм пройшов в напруженій боротьбі, але конотопчани змогли відкрити рахунок ударом головою з флангової подачі. В другому таймі в одній з контратак Анікін Олександр з ФК Шостка зміг зрівняти рахунок.
Гра була дуже напруженою,але більше голів так і не було забито. Нічийний результат був закономірним – 1 : 1.
Для підготовки до сезону обласного Чемпіонату, молоді футболісти ФК “Шостка” запланували взяти участь в Чемпіонаті Конотопського району з футболу серед дорослих.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441195233_122143165736227949_7758181509041072353_n-1024x397.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/443928759_122143165832227949_5340857341965685497_n-1.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.