Молодь Волонтерський центр “ШОСТКА – ДОБРО” продовжила екочеледж «Україна квітуча». Разом із іншими волонтерами вони вчора впорядковували територію довкола озера Галенківське.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437940362_2129558717378665_7704566942651390451_n-1-1024x564.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439959386_2129558660712004_8016349391860026884_n-1.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/440047582_2129558707378666_8638517039041533201_n-1-1024x576.jpg)
Як написали активісти, їх не злякала дощова погода. Озброївшись граблями та пакетами для сміття, вони швидко та згуртовано прибрали ділянки берега, де найчастіше відпочивають шосткинці. “Змінюємо країну разом!”, – йдеться у дописі волонтерського центру.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438327798_2129558680712002_3793803581573804219_n-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.