Влада, Здоров'я, Події, Суспільство

Минулого тижня у Шостці сталось масове отруєння

Нагадаємо, 18 червня гостру-кишкову інфекцію підчепили семеро осіб, четверо з яких діти, деякім з них немає 15 років.

Протягом наступних двох діб, із подібними симптомами інші шосткинці продовжили звертатись до лікарів ,- про це в ході апаратної наради повідомила очільниця Шосткинського районного відділу Державної установи “Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України” Ірина Хаміцевич.

Нажаль, 20-21 червня, ще дві дорослі особи поступили в інфекційне відділення. Зараз з ними проводиться комплекс заходів.

Головний державний санітарний лікар дала доручення Держпродспоживслужбі перевірити підприємство, з яким усі хворі пов’язують своє отруєння після вживання суші, які вони придбали в одному з місцевих закладів громадського харчування.

Наразі фахівці встановлюють джерело бактерії.

Етіологичний фактор вже встановлено. Це Klebsiella – умовно-патогенний мікроорганізм. Зараз уточнюється джерело фактору передачі та вивчається зв’язок саме з певним підприємством цього продукту ,- зазначила Ірина Хаміцевич.

Міський голова Микола Нога зауважив,що заклад-винуватець масового отруєння необхідно закрити.

Також Микола Нога закликав мешканців міста з обережністю купувати продукти, які швидко псуються:

Зараз ми повинні розуміти : електроенергія відключається, відключається скрізь, в тому числі і в закладах громадського харчування! Тому до всього треба відноситись зовсім по-іншому!, – наголосив очільник громади.

Коментувати