Староста старостинського округу Великої Берізки, Середино-Будської громади Галина Роговець подякувала Волонтерський штаб «Українська команда» за гуманітарну допомогу, яку вони привезли у найвіддаленіші населені пункти прикордонної Серединобудщини.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438918026_1475190473403325_6998287917246261458_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439025520_1475189546736751_4805431889621509058_n-1024x768.jpg)
Як наголосила голова ГО “Шосткинський Актив Громади” Наталія Максина, завдяки спільним зусиллям і за підтримки волонтерів благодійної міжнародної організації ADRA та пастора Церкви Адвентистів сьомого дня Валентина Стасюка, вдалося доставити продуктові набори гуманітарної допомоги мешканцям найвіддаленіших сіл Середино-Будської громади.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.