Вічна слава! Сьогодні, 3 квітня, наша громада попрощалася ще з трьома захисниками України, які героїчно загинули під час війни з росією – це В’ячеслав Бірюк, Андрій Кагальняк, Анатолій Коляда.
Траурні заходи відбулися біля Центру культури та дозвілля. Схилити голови перед полеглими та попрощатися прийшли сотні людей – це рідні та близькі полеглих захисників, їхні друзі, побратими, військовослужбовці, представники влади, земляки.
Детальніше – у сюжеті ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.