Конкурси, Культура, Суспільство

Мешканців Шосткинської громади запрошують долучитися до фотоконкурсу «Книга, яка змінила моє життя»

До 1 вересня 2021 року триває прийом робіт на щорічний конкурс фотографій від Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації на тему «Книга, яка змінила моє життя», повідомляє Шосткинська центральна міська бібліотека.

Всі фото приймаються у чорно-білому кольорі або сепії. Чому так?

Якщо ви фотографуєте в кольорі, то показуєте колір одягу або тіла, але якщо ви знімаєте ЧБ, то показуєте колір душі», – стверджував Бруно Барбе.

Від учасників чекають фото, які відображають емоційний стан від прочитаної книги, яка кардинально вплинула і змінила життя. Також можна створити композицію у своєму фото, яка б відобразила уривок із книги, який найбільше торкнувся вашого серця.

Головна умова – Ви та книга маєте бути присутнім на фотографії.

ПРАВИЛА КОНКУРСУ ФОТОГРАФІЙ:

1. Кожна робота приймається в електронному вигляді у форматі JPEG, мінімальний розмір фото від 800 Кб. Стиль світлини: чорно-білі чи сепія. Файли необхідно надсилати на електронну адресу Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації [email protected]

2. Кількість робіт від одного учасника – не більше 3-х (трьох) з різною тематикою.

3. Участь у конкурсі можуть взяти тільки дійсні індивідуальні члени Української бібліотечної асоціації або 1 представник офіційного партнера Асоціації у 2021 році, віком до 35 років.

4. Термін закінчення прийому робіт – 1 вересня 2021 року.

5. Окрім фото необхідно надіслати інформацію про учасника конкурсу: ПІБ, номер членського квитка/посвідчення офіційного партнера Української бібліотечної асоціації у 2021 році, місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail.

6. Зазначте тему фотосесії, короткий опис емоційного стану зображеного на фото, а також автора і назву книги.

7. Пам’ятайте про авторські права! (обов’язково вкажіть ім’я автора фото, якщо це не заявник).

8. На світлині має бути зображений заявник – представник молоді Української бібліотечної асоціації та книга.

Фотороботи, які пройдуть попередню модерацію, будуть доступні для всіх на сторінці Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації у Facebook, де відповідно буде відбуватись відкрите голосування.Три світлини, які наберуть найбільшу кількість голосів, отримають цінні призи від Молодіжної секції.

Відкрите голосування на сторінці секції триває по 15 вересня 2021 р. (включно).Також традиційно, 12 світлин адміністрація секції відбере для створення календаря. Організатори мають право використовувати отримані на конкурс роботи з метою популяризації інших проектів Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації та створення фотобанку секції.

Коментувати