Мешканців Шосткинського району просять обмежити споживання електроенергії сьогодні, 16 жовтня, до кінця доби та завтра, 17 жовтня, з 8:00 до 11:00. Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
– Внаслідок сьогоднішніх обстрілів зі сторони росії знову маємо аварійні відключення по області. Наразі не вистачає потужностей для Шосткинського району.
Енергетики намагаються стабілізувати мережу, але для прискорення процесу їм треба наша допомога, – зазначив Живицький.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.