Війна РФ проти України, Події, Суспільство

Мешканців прикордоння попереджають про небезпечні сейсмодатчики: як вони виглядають та що робити із небезпечною знахідкою

З початку повномасштабної збройної агресії країни-окупанта на території України значно збільшилась вибухонебезпечна загроза для пересічних громадян.

Рашистські орки випускають у наш бік ракети, застосовують авіаційні бомби, стріляють із артилерійських систем різноманітних калібрів. Серед іншого окупанти залишають після себе величезну купу різноманітних мін та замінованих територій.

Останнім часом терористичні війська росії посилили використання диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ), які серед іншої небезпеки здійснюють мінування територій. Вказана діяльність ДРГ характерна для прикордонних регіонів нашої країни та районів ведення активних бойових дій на лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями.

Під час мінування терористи використовують у тому числі і радіопідривники, що програмуються. У зв’язку зі скрутним технологічним станом російського ВПК, особливо у сфері радіотехніки, збройні угруповання рф часто використовують для створення радіопідривників елементну радіо базу побутової техніки мирного призначення. Це стосується і сейсмодатчиків.

Збройними силами України разом із відповідними правоохоронними органами зафіксовані випадки застосування наступного сейсмодатчика.

Коштовний і дуже розумний радіопідривник, що програмується. Сейсмодатчик може програмуватися на людей, авто, бронетехніку, танки. Як правило, використовується для контролю лінії для підриву.

При виявленні категорично ЗАБОРОНЕНО зрушувати з місця або відключати лінію. Зазначені дії спровокують вибух. Використовується спецпідрозділами рф у комплекті 6 шт. При виявлені не підходити ближче 15м, повідомити командування ЗСУ або органи МВС та СБ України. До приїзду фахівців по можливості організувати охорону території, на якій виявлено предмет.

Бережіть себе та оточуючих, будьте пильними. Усе буде Україна!

Коментувати