102, Події, Суспільство

Мешканку Шосткинської громади псевдобанкір одурив на 41 тисячу гривень

Від дій псевдобанкіра вчора постраждала і 48-річна жителька смт. Вороніж Шосткинського району.

Вдень їй на мобільний телефон зателефонував невідомий, який представившись працівником банку повідомив, що з її банківської картки була спроба зняття коштів.

Чоловік по телефону назвав перші чотири цифри її банківської картки, після цього для уточнення інформації попрохав назвати чотири останні цифри карти та код, який вона отримає від оператора банку.

Жінка довірилася незнайомцю, виконала всі його вказівки та врешті втратила свої грошові кошти з картки в сумі 41000 грн.

За вказаним фактом працівники поліції відкрили кримінальні провадження за ст. 190 “Шахрайство” Кримінального кодексу України та роблять все можливе, аби встановити місце знаходження шахрая.

Поліцейські вкотре радять громадянам бути уважними та обережними при спілкуванні з незнайомцями, ніколи не повідомляти їм свої конфіденційні дані, або дані банківських карток, або ж інші секретні коди. 

Завжди прораховуйте те, які наслідки матимуть ваші поспішні та не обдумані вчинки для вашого гаманця, нервів, здоров’я. Пам’ятайте, Ваша безпека у ваших руках, – повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Коментувати