У нашому місті з’вляється все більше і більше людей, які своїми силами намагаються навести лад у дворах багатоквартирних будинків, на клумбах міста. Так дві шосткинські паняночки, волонтерки, які опікуються тваринами, вирішили прибрати клумбу по вул.Свобода біля громадської зупинки.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/435589756_1547725252466659_5077520462657014265_n-768x1024.jpg)
“Ми витратили лише годину свого життя, щоб прибрати і облагородити клумбу напроти нашого робочого місця. Вже три роки своїми силами, ми намагаємося додати краси нашому місту. Вирішили взяти під “опіку ” ще й клумбу, яка років десять, стояла в бур’яні”, – написала на своїй сторінці шосткинка Татьяна Пискурева.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434562328_1547725405799977_7976955408272688452_n-1-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/435422249_1547725479133303_108354528204585078_n-1-768x1024.jpg)
Жінка впевнена, немає нічого поганого, що на цій клумбі ростуть найпростіші квіти, бо коли вони цвітуть, душа радіє: “Багато хто не розуміє, навіщо ми витрачаємо свій час і сили, якщо нам за це не платять. А нам, просто приємно! Чи дивитись на бур’ян по коліна, чи на тюльпани? А коли, вони вирощені своїми ручками, це приємніше вдвічі . Це не важко, чесно! А навіть корисно. Давайте саджати квіти! Просто так. Для нас усіх”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.