Сьогодні, 19 травня мешканка Шостки Марія Іванівна Жильнікова святкує свій 100-рійний ювілей. Про це повідомили в Управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/347846712_231364892857954_2238261618723480213_n-1024x768.jpg)
Зазначається, що народилася Марія Іванівна у селі Роговате Шаталовського району Воронізької області.
У роки Другої світової війни працювала робітницею на оборонних підприємствах. У 50-х роках переїхала до міста Миколаєва, там зустріла свого майбутнього чоловіка.
Оскільки відповідної освіти не мала, працювала прибиральницею у школі, пізніше охоронником. У 90-х роках, після смерті чоловіка, переїхала до Шостки.
Має двох дітей та чотирьох онуків, проживає разом з дочкою Тетяною, яка за нею доглядає.
Марію Іванівну з ювілеєм привітали представники міської та районної влади, вручили Почесну грамоту голови Сумської обласної державної адміністрації, подарунки та квіти.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/348423746_268123758907816_5086893863083524840_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/348435403_2473770636120931_8053708260905955922_n-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.