102, Новини

Мешканка Шосткинщини хотіла купити зерно через Інтернет, натомість потрапила у шахрайську пастку

На Шосткинщині жертвою шахрайства стала 33-річна жінка. Вона намагалась купити зерно пшениці по дуже привабливій ціні, а натомість залишилась без грошей і вподобаного товару, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Про цікаву пропозицію щодо продажу зерна заявниця дізналася від подруги. Та розповіла, що побачила у соціальній мережі оголошення, де пропонувалася пшениця за ціною 5 000 гривень за тону.

Фото – ілюстративне

Взявши у товаришки контактний номер телефону продавця, жінка зателефонувала та домовилась про придбання зерна. За словами телефонного співрозмовника, вони будуть транспортувати свій товар до іншого замовника з сусіднього села, а по дорозі завезуть і їй придбане. От тільки треба зробити повну передоплату на вказаний номер банківської картки. Жінка виконала умову. А за кілька годин потому вона вирішила зателефонувати продавцю знову, аби попередити про погану дорогу до її будинку, але номер телефону останнього вже не відповідав. Жінка подзвонила на фірму, представником якої назвався реалізатор, та від них дізналася, що ті вже кілька років не займаються продажем зерна. Зрозумівши, що її обдурили – звернулася за допомогою до поліції.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого встановлюється особа афериста. Правоохоронці знову звертаються до громадян з проханням не надсилати передоплату за купуємий через Інтернет товар. Сплачуйте за нього під час його отримання, попередньо перевіривши його якість.

Коментувати