Минулий тиждень ознаменувався шквалом критики з боку батьків щодо харчування за системою Євгена Клопотенка у дитсадках і школах Шостки. Вони обурюються, що за фактом меню залишилося старим, а ціни суттєво зросли. Деякі мами навіть викладали у Фейсбук фото хлібобулочних виробів, приготованих за новими стандартами, які діти відмовилися їсти. Знімальна група ТРК “Акцент” особисто побувала в їдальні одного з навчальних закладів Шостки, де ознайомилася з оновленим раціоном харчування та поцікавилася, чи до вподоби воно школярам.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.