Енергетика, Події, Суспільство

Менше 2 тисяч споживачів Сумщини залишаються без електропостачання через негоду

Станом на 12 годину 28 листопада в Сумській області менше 2 тисяч споживачів тимчасово позбавлені електрики через пошкодження електрообладнання внаслідок негоди, яка панувала в Україні 26 та 27 листопада. Про це повідомляє АТ “Сумиобленерго”.

Тимчасово без розподілу електроенергії наразі 17 населених пунктів у Буринському, Кролевецькому, Сумському та Білопільському районах.

Окрім знеструмлення внаслідок негоди, в Сумській області без розподілу електроенергії через обстріли з боку рф залишаються 2736 споживачів.

Як ми повідомляли раніше, виїзди на місця аварій, які сталися в мережах на прикордонні, суворо узгоджуються з військовими. Адже життя та здоров’я людей – найбільша цінність. До деяких енергетичних об’єктів через ризик обстрілів і замінування наші фахівці навіть не мають можливості дістатися. Наші співчуття всім, у кого агресор забирає базові блага – світло та тепло. Ми щиро співчуваємо людям, які опинилися в складній ситуації через військову агресію рф і завжди докладаємо максимум зусиль, щоб відновити пошкоджені внаслідок обстрілів об’єкти. Віримо, що вистоїмо!, – підкреслюють енергетики.

На цю годину на території Сумської області не планується введення ніяких графіків знеструмлень.

Жодної вказівки від НЕК «Укренерго» про ліміти споживання чи інші обмеження розподілу електроенергії не було. Довіряйте лише перевіреним офіційним джерелам інформації (сайти АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО», Міненерго та НЕК «Укренерго»), – зазначають у АТ “Сумиобленерго”.

Енергетики також нагадують правила безпеки під час виявлення обірваних проводів чи пошкодженого іншого електрообладнання:

  • Якщо ви побачили обірваний або провислий провід, пошкоджені опори або небезпеку їх падіння, пошкоджений кабель, у жодному разі не намагайтеся самостійно усунути несправність!
  • Запам’ятайте: наближатися до обірваних проводів ближче ніж на 8 метрів – смертельно небезпечно! Адже електротравму можна отримати і за декілька метрів від проводу.
  • Одразу телефонуйте до АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»: 0 800 300-247 (лінія безкоштовна і працює цілодобово), (0542) 659-659.
  • Місце пошкодження електрообладнання треба обгородити (палицями чи камінням) та попередити перехожих про небезпеку.
  • Якщо Ви стали свідком ураження людини електричним струмом, необхідно одразу викликати швидку допомогу за номером 103 і в жодному разі не намагатися допомогти самотужки.

Коментувати