Події, Суспільство

Медійники Сумщини проведуть спільний телемарафон, під час якого говоритимуть про рівень готовності Сумщини до ймовірної військової агресії з боку Росії

24 лютого о 19:20 на Суспільне Суми у прямому ефірі дивіться марафон “Кордон: рівень безпеки”. Під час трансляці говоритимуть про готовність Сумщини до ймовірної військової агресії з боку Росії, наскільки прораховані усі варіанти розвитку ситуації, про алгоритм дій для цивільних та в якому стані тероборона на сьогодні області сьогодні.

На запитання відповідатимуть представники облдержадміністрації, правоохоронних органів та силових структур.

До участі та трансляції приєднуються сумські телеканали та інтернет-ЗМІ: Телеканал ATV, ТРК “Відікон” та Телекомпанія СТС, 0542.ua – сайт міста Суми, Шостка.INFO, Ямпільське інформаційне агентство, Данкор онлайн, Суми Сьогодні / Sumy.Today, The Sumy Post / Сумы новости, Глухів INFO, 05453.com.ua – Кролевець новини, Ромни 24, Голос Конотопа – Конотоп Новости, Ваш Шанс/новости СУМЫ, ТРК “Акцент”.

Глядачі зможуть спостерігати за перебігом марафону та ставити свої питанні його учасникам. До речі, свої питання можна поставити вже зараз, залишивши їх під дописом у Фейсбук на сторінці Суспільне Суми.

Коментувати