Акція, Пам'ять, Події, Суспільство

Мамам загиблих Героїв Шостки подарували квіти і встали на коліна в знак подяки за кожного із нас

Волонтери центру “Шостка-Добро” організували акцію до Дня матері “Подаруй квіти мамі загиблого Героя”. Напередодні цієї дати вони запросили мам Шосткинської громади, які вже ніколи не дочекаються з поля бою своїх синів, вони поповнили ряди небесного воїнства і стали нашими ангелами-охоронцями.

“Мама віійськового – це святе. Вона виростила, виховала захисника України. Сьогодні кожній мамі підготували квіти, бо вже ніколи ці квіти їй не подарує син. Тому цю місію ми сьогодні виконаємо за наших хлопців”, – говорить координаторка волонтерського центру Світлана Суптельна.

У цей день мами наших Героїв отримали теплі слова подяки і вшанування від організаторів заходу, представників міської влади, а учні школи №13 підготували для них вітальні листівки та солодкі подарунки, які до сліз розчулили жінок.

Зі словами привітань та підтримки звернувся до жінок голова ГО “Воїни Світла” Володимир Гриценко: “Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, терпіння і скорішого закінчення війни”.

Прийшов привітати мам загиблих Героїв війсковослужбовець Андрій. Він наголосив, що кожна жінка, яка зараз знаходиться в цьому залі виховала справжньо патріота, який віддав найцінніше – своє життя.

“Я стаю перед вами на коліна за те, що ви виховали справжніх патріотів. Наш з вами священний обов’язок – ніколи не пробачити і запам’ятати кожного Героя, який віддав своє життя. Кожне ім’я нашого Героя має бути вписане в історію України!”

Світлана Суптельна наголосила, що мама – це та людина, яка ніколи не зрадить свою дитину і буде до скону віку пам’ятати свого сина, який більше не обійме і не приголубить її.

“Ви ті мами, перед якими сьогодні вся Україна стає на коліна. Я від імені всіх мам і Андрій, від імені всіх наших військових, стаємо перед вами на коліна”.

Коментувати