Протягом новорічних свят у Шосткинському Центрі естетичного виховання працювала майстерня Святого Миколая. Цевівці облаштували її у безпечному підвальному приміщенні.
Головна мета – допомогти дітям відволіктись від стресових подій війни. Діти та їх батьки не тільки приємно проводили час, а ще й за бажанням донатили на ЗСУ. Зібрані кошти представники ЦЕВу передали волонтерам, аби ті купили необхідні речі бійцям на передову.
Усі деталі – у сюжеті ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.