Вона розташована в урочищі “Борок”на Глухівщині. Тут є все : просторі альтанки, мангали і навіть сучасний дитячий майданчик. Всі, хто їхатиме дорогою до Сум, може скористатися нею абсолютно безкоштовно.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/habljmgnbguecehjcfme.jpg)
Цю рекреаційну зону побудували за кошти лісового господарства, – розповідає заступник директора філії Шосткинське лісове господарство ДП «Ліси України» Василь Кацалап.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/o_1hr6414m81cld1irm4se17n51ls854-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/o_1hr640304hlepie6eq1hscu1v38-1024x768.jpg)
Кошти виділило Державне підприємства “Ліси України”.Під час воєнного стану відвідувати ліси заборонено, але люди можуть безпечно відпочити в лісі, відвідавши зону відпочинку, яку спеціально для них підготували глухівські лісівники.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/o_1hr640sl9dk211521r5p1qv91b3f4l-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/o_1hr63vq3m35bgm1ciekooq342p-1024x768.jpg)
Тут можнаприготувати шашлики та барбекю, відпочити з дітками.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/o_1hr640b6614j72qt1sfvke1gc63n-1024x768.jpg)
Відвідування ділянки для людей безкоштовне, але треба брати з собою свої дрова та м’ясо.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.