Новини, Спорт, Суспільство

Легкоатлет із Шостки виграв у США змагання зі стрибків з жердиною, подолавши 5.50 м.

Кінець минулого тижня запам’ятається вболівальникам легкої атлетики не лише «Діамантовою лігою» в Досі, а й щонайменше – кількома перемогами та виступами українців, – повідомляє сайт Федерації легкої атлетики України. Серед переможців престижних турнірів два спортсмени з Сумщини.

12 травня Оффенбург приймав змагання з метання списа Hylo Javelin Meeting, де конотопчанин Артур Фельфнер переміг з результатом 83.95 м.

А днем раніше, 11 травня в Клівленді (США) Владислав Малихін і з Шостки виграв змагання зі стрибків з жердиною, подолавши 5.50 м.

Наразі це найкращий результат сезону вихованця Броварської легкоатлетичної школи на стадіоні. А у приміщенні він цього року найвище стрибав і 5,62.

Офіційний особистий рекорд Владислава складає 5,70 і  був встановлений 2017 року.

Наразі стрибун із жердиною Владислав Малихін продовжує свої успішні виступи за океаном, де продовжує навчання в одному із місцевих навчальних закладів.