Війна РФ проти України, Події, Суспільство

Кредитні картки ПриватБанка розблоковані. Шосткинці можуть ними розраховутися у магазинах, де працюють термінали

Як повідомляють у ПриватБанку кредитні рахунки українців розблоковані, а умови погашення кредиту залишаються стандартними – пише https://gre4ka.info

Спеціалістка з комунікацій Приватбанку в Кіровоградській області Анжела Дзінзюра уточнила, що підвищення кредитного ліміту буде недоступне, тож доступним буде наявний ліміт.

Також повідомлення про нібито необхідність погасити заборгованість протягом 3 днів у деяких клієнтів є помилковою – фахівці банку вже працюють над виправленням. Умови погашення залишаються стандартними.

Про те, як працює ПриватБанк в умовах воєнного стану, які відділення наразі працюють, можна дізнатися на офіційному сайті установи.

Як інформує Національний банк України, ухвалили незастосування заходів впливу за порушення. Банки не застосовуватимуть економічних нормативів, лімітів відкритої валютної позиції та строків подання статистичної звітності. Банкові групи – вимог щодо достатності регулятивного капіталу, економічних нормативів ліквідності, кредитного ризику, якщо такі порушення виникли починаючи з 24 лютого 2022 року та спричинені військовою агресією Росією проти України.

Коментувати