Нещодавно, вільні українці попри всі негаразди відзначили святкові дні Великодня. Тим часом ворог, який не має нічого святого, продовжує нищити українські землі на північному сході.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/442385496_854280256737023_2344967586299632585_n-1024x768.jpg)
Місто Дружба, Сумської області постійно знаходиться у зоні небезпеки, та обстрілами там нікого не здивувати. Проте, слід зазначити, що в місті працюють торгові точки, кафе, бібліотека. Є відділення Ощадбанку і Приватбанку.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441498522_854280163403699_5509771770160722290_n-1024x768.jpg)
З перебоями, але працює Укрпошта і Нова пошта. Банкомати, на жаль, не працюють зовсім. Садочки і школи, як і раніше, функціонують на дистанційному навчанні. Інфраструктура в місті також функціонує. Наразі, більша частина мешканців міста – пенсіонери, оскільки молодь виїжджає через брак робочих місць, але більшість людей, з різних причин, від евакуації відмовляються.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/442447916_854280173403698_6527411089946978652_n-1024x768.jpg)
Представники гуманітарного центру Проліска – Конотоп здійснили виїзд на місце обстрілу до міста Дружба, Шосткинського району, Сумської області, для моніторингу події та надання гуманітарної допомоги від UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/442422998_854280153403700_5648775446952397026_n-1024x768.jpg)
Тож, мешканцям, які нещодавно постраждали від обстрілів, було надано допомогу у вигляді будівельних матеріалів для швидкого ремонту житла (листи тарпауліна та пластикова прозора плівка), а також непродовольчих товарів першої необхідності, а саме – подушки і комплекти постільної білизни.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441868520_854280210070361_2851500362833269040_n-1024x768.jpg)
Загалом допомогу, отримали 14 родин у кількості 33 осіб. Одночасно, 7 особам було надано соціальний супровід. 8 осіб, що постраждали від обстрілу, серед яких одна дитина, отримали першу психологічну допомогу.Надання допомоги триває!
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.