В Охтирці продовжують розбирати завали. Про це повідомляє голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
– Відновлюємо Охтирку – місто героїв. Там працюють “добробатівці”, працівники військової адміністрації та фахівці ДСНС. Усього – 70 людей розбирали завали будинків у приватному секторі. Все приберемо, відновимо й відбудуємо, написав Живицький.
![](https://i2.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/280340370_426580916136880_7790093615284021394_n-1024x683.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/280364205_426580956136876_1392926689583780371_n-1024x683.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/280380133_426580969470208_3880213600328380694_n-1024x683.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/280381396_426581006136871_3437935980983177793_n-1024x683.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/280407775_426580919470213_8502290831378251334_n-1024x683.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/280498223_426581026136869_8407288501906375896_n-1024x683.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/280558488_426580942803544_4999625652681927149_n-1024x683.jpg?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/280662843_426580976136874_8541641427602191106_n-1024x683.jpg?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/280725856_426581016136870_1000576198964426939_n-1024x683.jpg?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/281039443_426580999470205_2371450523498944426_n-1024x683.jpg?ssl=1)
Комусь 16 років, а комусь 67, хтось приїхав із Сум, а хтось із Ромнів, але, як рятувальників так і добровольців у місті-герої Охтирка об’єднала одна мета – допомогти мирним жителям домівки яких зруйнували окупаційні війська. Детальніше про це у відеоматеріалі Головного управління ДСНС України у Сумській області.
Бажаючі долучитися до волонтерського руху «Добробат» можуть це зробити зареєструвавшись на сайті http://dobrobat.in.ua.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.