Стартував 2-й територіальний етап наймасштабнішого загальнонаціонального проєкту фізичного виховання школярів «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», ініційованого президентом України Володимиром Зеленським. Він проходить під девізом «Разом переможемо».
20 лютого у Шостці змагалися 15 шкільних команд з футзалу.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/422628684_2129210940767529_1893034307884062729_n-1-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/422670647_2129210950767528_2638195589683493302_n-1-1024x768.jpg)
Перемогу здобула команда Шосткинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 на чолі з тренером Володимиром Носенко. Вона представлятиме Шостку в ІІІ, районному, етапі змагань. Про це повідомляє Шосткинська Загальноосвітня школа 11
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/424714432_1726633831157655_7041706056962094141_n-1-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/424989301_1726633827824322_4218885512836760023_n-1-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.