Протягом двох днів, 18 та19 квітня у Шостці пройшов районний етап змагань “Пліч-о-пліч” всеукраїнських шкільних ліг Сумщини з волейболу серед дівчат.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438216402_848285183979939_1173982943709191402_n-1024x768.jpg)
У ІІІ-й тур вийшли команди чотирьох громад: Глухівської, Березівської, Свеської та Шосткинської. Останню представляли волейболістки Ображіївського НВК, які й стали переможцями. Про це повідомили на офіційній сторінці навчального закладу.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437957277_848285163979941_2944473514592276238_n-1024x768.jpg)
Тож сьогодні дівчата з Ображіївки та їх досвідчений тренер Микола Михайлюченко святкують заслужену перемогу . Однак розслаблятися їм зарано, адже на чемпіонок чекає обласний етап, змагання якого заплановані на кінець травня.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437870295_848285053979952_8273011393718358159_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437886791_848285120646612_3871183792974337445_n-768x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.