Переконливою перемогою завершилася участь команди Шосткинської Станції юних техніків в обласних змаганнях учнівської молоді з авіамодельного спорту, які фінішували 24 травня в Конотопі.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240524_214201_934-980x735-1.jpg)
Команда закладу у складі Гліба та Єрмака Рогових та Євгена Нiжнiкова посіла перше загальнокомандне місце серед восьми команд, які представляли Конотоп, Глухів, Кролевець, Суми та Шостку.
В особистому заліку Єрмак Роговий став чемпіоном в категорії пленерів 460, його брат Гліб – двічі другий в категоріях планерів 250 та 460. Євген Нiжнiков третє в категорії 460.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240524_214201_680-1-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240524_214202_194-1-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.