Новини, Спорт

Команда школи № 5 стала переможцем командної першості міста з шашок-64

3 березня у приміщенні ЦЕВ «Зірка» відбулася командна першість міста Шостка серед школярів 2008 року народження та молодших з шашок – 64 «Диво шашки», повідомила Лена Подсосонная. Зважаючи на епідеміологічну ситуацію склад команд був скорочений ( 2 хлопчика і 1 дівчинка ), та від кожної школи могла брати участь тільки одна команда. Змагання пройшли у цікавій та напруженій боротьбі і все вирішилося тільки в останньому турі. Переможцем стала команда школи № 5, яка незважаючи на поразку у останньому турі від команди ліцею – інтернату з рахунком 2:4, набрала 21 очко з 30 можливих і все ж таки утримала 1 місце.

Склад команди – переможниці: Линок Матвій, Самбур Анастасія та Кунцевська Тетяна. Набравши 20 очок команда школи № 1, яка у останньому турі перемогла з рахунком 6:0, у складі Кирик Роман, Тапеха Олексій та Водень Софія вийшли на 2 місце. Третьою з 19 очками стала команда ліцею – інтернату у складі Левченко Ярослав, Якименко Тимур та Федько Марія. На першій дошці переможцем став Левченко Ярослав – 8 очок з 10 можливих, другий Жинжер Марк (гімназія) – 7 очок, третій – Кирик Роман – 6 очок. На другій дошці показавши стовідсотковий результат 10 очок з 10 можливих Самбур Анастасія. Те що вона випередила однолітків – хлопчаків не стало несподіванкою, Настя- чемпіонка області серед дівчат у своїй віковій категорії. Друге місце з 8 очками зайняв Тапеха Олексій, третє з 5 очками Довбиш Кирило ( гімназія ). Серед дівчат 7 очок з 10 можливих: перше місце у Гук Даши з ліцею (нажаль хлопчики її не підтримали і команда ліцею не змогла виборювати призові місця), друга – Водень Софія – 6 очок, третя за додатковими показниками – Федько Марія також 6 очок. Переможці і призери змагань були нагороджені грамотами та медалями міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх».