Події, Спорт, Суспільство

Команда Сумської області, в складі якої виступали шосткинці, посіла І місце на Чемпіонаті України з лижних гонок

19-23 вересня 2022 року в с. Яворів (Львовска область) відбувся Чемпіонат України з лижних гонок на лижоролерах та кросу серед юніорів та юніорок. У змаганнях взяли участь 10 команд з різних областей України, інформує КДЮСШ м. Шостка.

Команда Сумської області, в складі якої виступали вихованці Шосткинської КДЮСШ «Барса» Дмитро Романченко, Олександр Руденко, Юліана Борисенко, посіла І місце. В активі наших спортсменів шість медалей різного ґатунку. На дистанції 10 км вільним стилем, у перший день змагань, чемпіоном став Руденко Олександр, а Романченко Дмитро посів ІІ місце, програвши 2 десяті секунди. На другий день переможцем на дистанції 15 км класичним стилем став Романченко Дмитро, а Руденко Олександр посів ІІІ місце. Крос на дистанції 6 км виграв Руденко Олександр, Дмитро став бронзовим призером.

Змагання проходили в тяжких погодних умовах, під постійним проливним дощем.За підсумками цих змагань було відібрано команду на участь у зимовій всесвітній студентській Універсіаді, яка пройде в американському містечку Лейк Плейсід. Дмитро та Олександр є кандидатами на участь в цих змаганнях.

До змагань спортсменів підготував тренер відділення лижних гонок КДЮСШ «Барса» Дмитро Казановський . Вітаємо з успіхом спортсменів та тренерів відділення Оксану Бушмельову та Світлану Лагуту.

Коментувати