Сьогодні, 11 квітня у спорткомплексі в м.Шостка розпочався районний етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» серед закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році під гаслом «Разом переможемо». Про це повідомляє Шосткинська районна державна адміністрація.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436223566_960582705649642_6115189696930750010_n-1024x547.jpg)
Першими змагалися футзалісти. У змаганнях взяли участь юнаки 2012-2013 років народження з чотирьох громад району: Шосткинської, Глухівської, Березівської та Свеської. Кожен гравець викладався «на повну» і доводив, що він тут не даремно.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/435925097_960582822316297_7217120196782674468_n-1-1024x682.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/436097294_960582585649654_5898323817460604803_n-1-636x1024.jpg)
За підсумками спортивних баталій, були визначені переможці, які будуть змагатися в наступному обласному етапі. Місця розприділилися наступним чином:
І місце – Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
ІІ місце – Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11
ІІІ місце – Свеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №2 “ліцей”
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/435555347_960582568982989_5437020729493785471_n-1024x682.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/435580970_960582775649635_4616704259720436364_n-1024x682.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.