Змаганням з баскетболу серед хлопців Шосткинщина завершила ІІІ районний етап Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч». Всеукраїнські шкільні ліги». Глухівська, Шосткнська та Свеська громади представили свої найкращі команди.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438160545_976109464096966_4385686468170514560_n.jpg)
Хлопці змагались за право називати себе найкращими в районі та представляти Шосткинщину в обласних змаганнях. За результатами змагань були визначені переможці.
І місце здобула команда Свеської спеціалізованої школа №2 ліцей.
ІІ місце посіла команда Воронізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. П.Куліша, Шосткинської територіальної громади.
ІІІ місце – Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Команди-фіналісти були нагороджені грамотами, медалями та кубками.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438145809_976109557430290_3781440838475765932_n.jpg)
За результатами проведення ІІІ районного етапу змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» 5 найсильніших команд вибороли право представити Шосткинський район у IV обласному етапі змагань з трьох видів спорту: баскетбол, волейбол та футзал.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438145067_976109504096962_8460719918794736477_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/438109226_976109610763618_3080311689229587390_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.