Наразі триває обласний, передостанній, етап змагань “Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги”. Шкільні команди виборюють право представляти Сумщину на фінальному всеукраїнському етапі. Так, днями у Сумах відбулися змагання з волейболу між жіночими командами.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/447277931_878581854283605_1949946682009860171_n-980x683-1.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/445248408_878558724285918_2391488495514582412_n-1024x768.jpg)
Шосткинщину представляли учениці Ображіїївського НВК. Нашим землячкам не вистачило лише одного кроку для виходу у фінал. Діівчата посіли 2 місце, повідомляють у навчальному закладі. І попри це дуже пишаються своїми ученицями.
У фінальних випробуваннях проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» область представлятиме команда дівчат Сумської спеціалізованої школи №25.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/12-1024x653.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/447685333_878558664285924_4262411598818220202_n-768x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.