Війна РФ проти України, Новини, Суспільство

Колишній військовослужбовець, шосткинець Віталій Ляшок поділився враженнями від робочого візиту у Вашингтон та поразку за океаном в інформаційній війні росіянам

Другий день шосткинець, ветеран війни, Віталій Ляшок знаходиться з делегацією з України у Вашингтоні. Як пояснив пан Віталій, це навчальна поїздка з ветеранської політики. Сьогодні українські представники працювали в офісі Національного Демократичного Інституту.

Було обговорено багато різних питань, – написав на сторінці Фейсбук Віталій Ляшок.

Пан Віталій поділився першими враженнями від столиці Сполучених Штатів Америки. Вашингтон зустрів їх, притаманною для цього міста, вологою, теплою погодою. Навіть нічне місто зразу ж підкреслило свій статус, адміністративного, а не розважального центру.

О 23.00 всі магазини і кав’ярні зачинені. Вашингтон – місто адміністративне, а не для розваг. Відсоток дорогих машин у Шостці, я вже не кажу про Київ, більший, ніж у Вашингтоні. Згадався епізод з радянського фільму “Діамантова рука”: Стамбул – місто контрастів. Те саме можу сказати по першим враженням від нічного Вашингтона.

Вночі на вулицях Вашингтона можна побачити тільки афроамериканців, представників Латинської Америки та небагато арабів, а от європейців в цей час немає, розповідає пан Віталій.

Другий день для нашої делегації розпочався з роботи в офісі Національного Демократичного Інституту, де Віталій познайомився з людиною, “яка, скажемо так, займається у Вашингтоні корисною справою і володіє як ситуацією у американському політикумі, так і у суспільстві”, – написав Віталій Ляшок

Саме цей чоловік розповів багато цікавого про наслідки роботи російської пропаганди в Америці і як вона руйнує реальний світоглід на події в Україні. Навіть високопосадовці російське ІПСО сприймають за “чисту монету”, наголошує Віталій.

Всі чули про інформаційну війну. Але не всі розуміють її значення. Запевняю, що Україна провально програє інформаційну війну. А це має величезний вплив на справжню війну, на ситуацію на фронті.

Коментувати