–Щороку у третій четвер травня ми вдягаємо особливий одяг, символ нашої національної ідентичності – дорогу серцю вишиванку, – йдеться в дописі на Фейсбук-сторінці Шосткинської районної ради. –Різноманітна у вишивці, але єдина за духом, українська вишита сорочка єднає українців від Галичини до Донбасу, від Волині до Криму.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441505833_431048639642480_4681574217781789014_n-1024x741.jpg)
Колектив Шосткинської районної державної адміністрації долучився до національної традиції – відзначення Дня вишиванки.
Одягаючи вишиванку кожен з нас з гордістю почуває себе українцем з багатовіковою культурою та традиціями. Сьогодні, ми вдягаємо її з вдячністю нашим захисникам за їх мужність і героїзм та гордістю за весь народ України.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440377375_431048579642486_6525736091480795743_n-1024x742.jpg)
Українська культура – це наша зброя, яку бояться московити і не мають сили знищити. Кожна вдягнена сьогодні вишиванка – це доказ нашої ідентичності.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.