На сьогоднішній день в нашій громаді облаштовано 136 “Пунктів Незламності”. Про це повідомляє міський голова Шостки Микола Нога. За його словами робота в цьому напрямку буде тривати. Заплановано перетворити кожний з Пунктів на компактний інформаційно-просвітницький центр.
– Прохання висловити своє бачення щодо інформації, яка буде розміщена в кожній локації. Про які місця Шосткинщини, видатних особистостей і події ви б хотіли дізнатися або розповісти іншим?, – звертається до мешканців громади Микола Нога.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.