Шосткинська центральна міська бібліотека оголосила черговий набір на безкоштовні курси з вивчення та удосконалення української мови. Долучитись до них можуть усі мешканці громади, в тому числі і вимушені переселенці. Викладатимуть курсистам та курсисткам волонтери. Як підкреслили у книгозбірні такі курси на базі закладу пройдуть вже вшосте.
– Підтримуємо ваше бажання зростати й перемагати та запрошуємо на нові уроки з Української. Наші волонтери Катерина та Олексій намагаються робити все можливе, аби процес вдосконалення був результативним для всіх курсистів та курсисток, – підкреслюють у бібліотеці.
Безкоштовні курси в бібліотеці вже мають успішну історію. Їх організували в перші місяці повномасштабної війни. Понад сто мешканців громади отримали сертифікати про закінчення курсів.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/425354658_705760018336985_4167420911710867238_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.