Благодійність, Культура, Суспільство

Книги з Англії прямим курсом до Шосткинської бібліотеки (+відео)

Днями до Шосткинської центральної міської бібліотеки з самої Англії доставили майже сотню книг, вартістю у 500 фунтів.

Вперше стільки книг від англійських письменників класиків та сучасників мовою оригіналу в бібліотеках Шосткинщини.

Книги видавалися за кордоном, організаторкою збору була наша співвітчизниця Вікторія Ведмідь, яка від початку повномаштабної війни живе у Шотландії. Через перевізника їх передали до України, а потім до Шостки.

Для завзятих читачів громади відкриється велика панорама літературноЇ колекції. Твори відомих англійських авторів, які пишуть захопливі історії для дітей, підлітків та молоді.

Фантастичні романи, фентезійні історії, пригодницькі подорожі, географічні відкриття, історичні сюжети від Клайва Стейплза Льюїса, Олівії Туффін, Марі Нортон, Енід Мері Блайтон, Емми Керрол, Артура Ренсома, Розмарі Саткліфф, Кеті Фолкнер, Ганни Голд, Едіт Несбіт, самого Дюма та ще багатьох всесвітньо відомих авторів відтепер можна побачити у Шосткинській бібліотеці та взяти книжки додому аби насолодитись прочитанням.

Дорогі наші місцеві друзі! Книги в перекладі – то супер, але ж ви хочете зловити думки авторів. Гарненькі, новенькі пройдуть процес адаптації і найближчим часом вони ваші. Ви ж з англійською «на ти» чи «майже»? Пропозиція діє без обмежень у часі та в незалежності від наявності світла, – закликають бібліотекарки міста на своїй Фейсбук-сторінці .

Коментувати