102, Події

Кавалер, з яким шосткинка познайомилась на сайті знайомств, ошукав її на понад 14 000 грн.

Шосткинські поліцейські встановлюють особу афериста, який шахрайським шляхом виманив у жінки понад 14 000 гривень. Кавалер, з яким шосткинка познайомилась на сайті знайомств, так задурив їй голову, що панянка надіслала йому кілька тисяч гривень, аби той вклав ці гроші у вигідну справу з великими прибутками. Проте той, після отримання коштів, перестав виходити з нею на зв’язок, повідомляють у Поліції Сумської області

До поліції Шостки з заявою про шахрайство звернулася 33-річна місцева жителька. Вона розповіла, що на одному з сайтів знайомств знайшла оголошення, яке дуже її зацікавило. Чоловік з привабливою зовнішністю пропонував дружбу. Після знайомства онлайн, вони кілька тижнів спілкувалися телефоном, аж поки він не запропонував жінці вигідну справу. За словами «кавалера», він банківській співробітник і знає дуже цікаву схему, яка через кілька днів після вкладення грошей принесе дуже непогані прибутки. Нібито, він радить її родичам, сам вклався й пропонує, як не чужій людині, їй. Повіривши чоловіку, жінка перерахувала йому 14 800 гривень. Після цього останній перестав виходити із нею на зв’язок.У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого вживаються заходи щодо встановлення особи афериста.

Правоохоронці звертаються до громадян з проханням недовіряти інформації, отриманій телефоном від незнайомих людей, ким би вони не називались. Якщо вас просять перерахувати гроші під будь-якими приводами – не погоджуйтесь, поки не перевірите цю інформацію всіма можливими способами.

Будьте обачні!

Коментувати