Через погіршення погодних умов начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ доручив Департаменту цивільного захисту населення Сумської ОДА, головам РВА та начальнику Сумської МВА, а також рекомендував головам громад з 09:00 години 5 січня 2024 року перевести Пункти незламності в режим цілодобового функціонування. Про це повідомляє Сумська ОВА.
У разі потреби або виникнення надзвичайних ситуацій жителі Сумщини в Пунктах незламності зможуть обігрітися, випити гарячого чаю, скористатися інтернетом, зарядити свої мобільні телефони тощо.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/c9394245-4e51-45ec-8857-7808e684094b-1-1024x723.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.